AKTUALNOŚCI -BLOG


29 września 2023

Kredyt kupiecki – co to jest i jak może pomóc w organizacji podróży służbowej?

Elastyczność w zarządzaniu finansami to ważny element sukcesu każdej firmy. W efektywnym planowaniu budżetu może pomóc kredyt kupiecki. Co to jest i w jaki sposób takie rozwiązanie ułatwia organizację podróży służbowej? Jakie korzyści niesie ten sposób finansowania i czemu warto go rozważyć, planując wyjazd dla pracowników? W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, na czym polega kredyt kupiecki i jak z niego skorzystać.

14 września 2023

Częste pułapki przy zawieraniu ubezpieczenia w podróży służbowej zagranicznej

Każdy pracownik udający się w zagraniczną delegację, powinien posiadać dopasowane do kierunku i charakteru wyjazdu ubezpieczenie podróży służbowej. W teorii tego typu polisa zapewnia pomoc w razie nagłej choroby czy nieszczęśliwego wypadku. W rzeczywistości istnieje jednak wiele aspektów, na które warto zwrócić uwagę, aby nie wpaść w ubezpieczeniową pułapkę i uniknąć wysokich kosztów związanych z likwidacją ewentualnych szkód. W poniższym artykule przyjrzymy się najczęstszym błędom i wyłączeniom, z jakimi można się spotkać podczas podpisywania umowy z ubezpieczycielem.

17 czerwca 2023

Turystyka biznesowa – co to jest?

Turystyka biznesowa to sposób podróżowania, który od pewnego czasu coraz bardziej zyskuje na popularności. Zgodnie z nazwą łączy w sobie służbowe obowiązki z typowo rekreacyjnym wyjazdem. Dowiedz się więcej na temat tego typu wypoczynku i poznaj najpopularniejsze formy turystyki biznesowej.