Bilety kolejowe dla Firm


Bilety kolejowe dla Firm

Podróże służbowe za pośrednictwem kolei to ogromne udogodnienie. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem proponujemy bilety kolejowe dla firm. Współpraca z nami to możliwość kupn biletów kolejowych w ramach podróży służbowych. Sprawdź, jak wiele korzyści może przynieść wyjazd służbowy pociągiem!Bilety kolejowe dla firm – nasza oferta

W ramach krajowych podróży służbowych pracownicy coraz chętniej korzystają z połączeń kolejowych. Sprzyja temu zapewne fakt, że podróże koleją w dzisiejszych czasach są tańsze, niejednokrotnie szybsze, a zmodernizowany tabor i siatka dogodnych połączeń dają komfort dotarcia do centrów miast w relatywnie krótkim czasie. Dlatego też zakup biletów kolejowych jest jedną z licznych pozycji na liście ofert agentów turystycznych.

Dojazd do miejsca spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia nie musi być źródłem stresu i zmartwień. Oferta biletów kolejowych dla firm w ramach oferty kompleksowe podróże służbowe, gwarantuje przede wszystkim wygodę i efektywność planowania każdego wyjazdu. Polish Travel Quo Vadis oferuje sprzedaż biletów kolejowych większości polski przewoźników, w tym PKP, InterCity, TLK, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Śląskie, Koleje Dolnośląskie oraz PolRegio. Ponadto oferujemy sprzedaż biletów kolejowych międzynarodowych, między innymi Deutsche Bahn, Eurostar, C.D. oraz inne, dostępne w formie online. Zespół konsultantów zadba o to, aby dobór połączenia kolejowego i zakup biletu był początkiem udanej podróży biznesowej.

Podróże służbowe pociągiem – dlaczego warto?

Sprawnie zorganizowany wyjazd służbowy pociągiem może znacząco wpłynąć na obniżenie kosztów związanych z podróżowaniem pracowników do innego miejsca pracy. Wykorzystaj potencjał, który dają bilety kolejowe dla firm. Nasza oferta to nie tylko konkurencyjne ceny, ale również możliwość rezerwacji miejsc, elastyczne zmiany terminów czy opcję grupowych przejazdów. Dzięki temu Twój zespół zyskuje na wsparciu w organizacji podróży służbowych oraz na komforcie podróży.
lub


skontaktuj się z nami!Email: ptqv@ptqv.pl
Tel.: +48 693 693 008

Podróże służbowe z Polish Travel – dlaczego warto?

To jednak nie wszystko! Oferujemy kompleksową obsługę związaną z organizacją podróży służbowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi noclegi dla firm, bilety lotnicze dla firm, ubezpieczenie podróży służbowej czy Incentive Travel. Ponadto zajmujemy się też takimi działaniami, jak organizowanie kongresów i konferencji. Wszystko, aby widzieć satysfakcję i komfort naszych klientów zarówno podczas jazdy pociągiem, jak i poza nim. Z nami podróże służbowe pociągiem staną się przyjemnością!
Podróże służbowe dla firm


Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.
W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, sprzedaż biletów kolejowych oraz autobusowych i promowych.
Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA,
sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników.
Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events.
Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze.
Zapraszamy.


Zapytaj o ofertę