Usługi MICE


Usługi MICE

Turystyka biznesowa staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Nic dziwnego – wyjazdy i imprezy typu MICE to nie tylko możliwość budowania zawodowych relacji i reprezentowania firmy, ale także okazja do poznawania nowych miejsc, odkrywania innych kultur i swobodnego korzystania z wolnego od pracy czasu. Oferujemy pełną organizację i obsługę takich podróży, dzięki czemu staje się ona łatwiejsza niż kiedykolwiek, a przede wszystkim objęta pełną opieką organizatorów. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, co możesz zyskać, wybierając profesjonalne biuro podróży dla firm!


Znaczenie MICE i turystyka MICE

Usługi MICE (ang. Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions) to coraz bardziej popularny i szybko rozwijający się obszar turystyki biznesowej. Obejmują m.in. organizację i zarządzanie firmowymi wyjazdami o charakterze rekreacyjno-służbowym. Od małych spotkań biznesowych po duże, międzynarodowe konferencje i motywacyjne imprezy dla pracowników – każde z tych wydarzeń wpisuje się w sektor MICE.

Podróże służbowe aktualnie są synonimem MICE, bowiem łączą w sobie wszystkie sektory wymienione wyżej. W ramach takich podróży, oprócz realizacji zadań służbowych, uczestnicy mogą zwiedzać, odkrywać nowe miejsca i korzystać z wolnego od pracy czasu. Nie jest to łatwe pod względem organizacyjnym, dlatego warto oddać cały ten sektor MICE w nasze ręce!

To dzięki MICE na swoich konferencjach biznesowych będziesz miał zapewnione:


 • kompletny projekt i opiekę graficzną – w tym animacje i prezentacje;
 • budowę i obsługę techniczną strony www;
 • kontrolę budżetu, wystawianie faktur i rozliczanie z kontrahentami;
 • rezerwacje i rejestracje uczestników;
 • nagłośnienie i oświetlenie na sali, nagrywanie konferencji i jej streaming;
 • catering i transport dla uczestników;
 • tłumaczenia symultaniczne w razie potrzeby;
 • rezerwację hoteli i dojazdów dla uczestników;
 • pełny program turystyczny dla zainteresowanych.


Turystyka biznesowa MICE – jakie zapewnia korzyści?

Branża MICE w Polsce szybko się rozwija, a biznesowa turystyka coraz częściej zastępuje tradycyjne wyjazdy służbowe. Taka forma wypoczynku dla pracowników zapewnia wiele korzyści, zarówno krótko, jak i długoterminowych. Wśród najważniejszych wskazać można m.in.:


 • rozwój biznesowy – turystyka MICE umożliwia nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i utrzymywanie istniejących relacji,
 • edukacja i szkolenia – konferencje, kursy, czy seminaria branżowe organizowane w ramach usług z sektora MICE pozwalają pracownikom na zdobywanie nowej wiedzy i praktycznych umiejętności,
 • motywacja zespołu – wyjazdy MICE mają charakter motywacyjny i są świetnym sposobem nagradzania pracowników,
 • budowanie pozytywnego wizerunku marki – udział w wydarzeniach branżowych zwiększa rozpoznawalność i podnosi prestiż firmy.Usługi MICE oferowane przez Polish Travel Quo Vadis

Jako profesjonalne biuro podróży dla firm pomagamy w efektywnym organizowaniu konferencji, w tym także konferencji naukowych i medycznych, zapewniamy ubezpieczenie podróży służbowej oraz grupowe bilety lotnicze w razie potrzeby. Kompleksowo planujemy i koordynujemy wyjazdy integracyjne dla pracownikówwyjazdy integracyjne dla pracowników Twojej firmy.

Podróże służbowe aktualnie są synonimem MICE, bowiem łączą w sobie wszystkie sektory wymienione wyżej. W ramach takich podróży, oprócz realizacji zadań służbowych, uczestnicy mogą zwiedzać, odkrywać nowe miejsca i korzystać z wolnego od pracy czasu. Nie jest to łatwe pod względem organizacyjnym, dlatego warto oddać cały ten sektor MICE w nasze ręce!

Organizacja transportu dla firm

Zarówno do miejsca wydarzenia, jak i po przybyciu do celu. Rezerwujemy bilety lotnicze dla firm, bilety kolejowe dla firm, przejazdy autokarem, a także transport lokalny (np. wynajem samochodu).

Rezerwacja noclegu dla uczestników konferencji

Zapewniamy komfortowe zakwaterowanie na miejscu, dostosowane do potrzeb uczestników i wymagań zleceniodawcy, rezerwacja hoteli dla firm może obejmować także wyżywienie i dodatkowe usługi na miejscu.

Organizacja wydarzeń biznesowych

Zajmujemy się m.in. opracowaniem całej koncepcji wydarzenia, planowaniem i obsługą spotkań, konferencji, targów, czy eventów integracyjnych. Dopasowujemy rozwiązania technologiczne i negocjujemy umowy sponsorskie.

Obsługa techniczna konferencji

Rezerwujemy sale, przygotowujemy nagłośnienie i odpowiednie oświetlenie, zajmujemy się także rejestracją i streamingiem wydarzenia. W razie potrzeby zagwarantujemy także tłumaczenia symultaniczne i budowę stoisk dla wystawców.

Koncepcja graficzna na konferencji

Nie musisz martwić się grafiką i projektem strony wydarzenia – to w naszych rękach jest przygotowanie animacji, scenografii, różnych prezentacji oraz druk materiałów konferencyjnych.

Wsparcie na miejscu

Oferujemy wsparcie logistyczne i operacyjne podczas wyjazdu, reagując na bieżące sytuacje i nieprzewidziane zdarzenia.

Planowanie budżetu i wyjazdów służbowych

Dzięki analizie i zarządzaniu kosztami związanymi z podróżą zapewniamy optymalizację wydatków, w tym między innymi kontrolujemy na bieżąco budżet, przyjmujemy niezbędne wpłaty od uczestników, wystawiamy faktury VAT oraz rozliczamy się z wykładowcami.

Ubezpieczenie dla uczestników podróży i służbowe

Gwarantujemy ubezpieczenie turystyczne dla pracowników, dostosowane do konkretnej podróży.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić catering i bankiety, zorganizować imprezy towarzyszące oraz cały program turystyczny.
lub


skontaktuj się z nami!Email: ptqv@ptqv.pl
Tel.: +48 693 693 008

Polish Travel Quo Vadis – zaufaj wiedzy i doświadczeniu

Wybierając biuro podróży dla firm Polish Travel Quo Vadis, które zajmuje się obsługą podróży służbowych, zyskujesz profesjonalną pomoc i kompleksowe wsparcie w organizacji i obsłudze wyjazdów typu MICE. Jeśli już wiesz, co to znaczy MICE, warto postawić na Incentive Travel, czyli turystykę, która jest sprawdzonym sposobem, aby docenić i jeszcze bardziej zmotywować pracowników. Z pewnością pomożemy Ci zadbać o każdy szczegół. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w branży spotkań dla firm.

Dla nas to nie problem zorganizować spotkanie stacjonarne, hybrydowe czy w pełni online – dostosujemy je do Twojej wygody i zapotrzebowań.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Poznaj wszystkie nasze usługi i spraw, by firmowe podróże stały się łatwiejsze!
Podróże służbowe dla firm


Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.
W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, sprzedaż biletów kolejowych oraz autobusowych i promowych.
Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA,
sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników.
Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events.
Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze.
Zapraszamy.


Zapytaj o ofertę