Bilety lotnicze dla grup


Bilety lotnicze dla grup

Grupowe bilety lotnicze to wygodna opcja dla wszystkich osób, które podróżują w gronie liczącym min. 10 osób. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba martwić się o skomplikowane rezerwacje, różnice w cenach, czy opóźnione loty. Z nami każdy wyjazd będzie sprawnie zorganizowany, a cała grupa dotrzecie do celu komfortowo i na czas. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

Czym są grupowe bilety lotnicze?

Grupowe bilety lotnicze są przeznaczone dla większych grup podróżujących wspólnie do tego samego miejsca i w tym samym czasie. W odróżnieniu od indywidualnych biletów oferują korzystniejsze warunki cenowe i wiele dodatkowych udogodnień. Jeśli chodzi o bilety grupowe lotnicze, takie rozwiązanie to nie tylko lepsza i bardziej sprawna organizacja całej podróży. To również o wiele większe poczucie bezpieczeństwa i mniejszy stres , zwłaszcza dla tych członków grupy, którzy nie mają dużego doświadczenia w dalekim podróżowaniu. Przeloty grupowe ograniczają ryzyko rozdzielenia grupy w trakcie dojazdu na miejsce docelowe. Dzięki temu część uczestników nie będzie zmuszona czekać na pozostałych, np. w związku z opóźnionym lotem. Takie rozwiązanie zapewnia więc więcej swobody w kwestii organizacji i ustalenia harmonogramu podróży, bez nieprzewidzianych, nieprzyjemnych niespodzianek.

Bilety lotnicze dla grupy – oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb

Biuro podróży dla firm, Polish Travel Quo Vadis pomaga w dokonywaniu rezerwacji biletów lotniczych grupowych. Jako Agent IATA posiadamy pełną ofertę publikowanych oraz specjalnych taryf negocjowanych, w związku z czym możemy zaoferować najdogodniejsze połączenia lotnicze w najlepszej cenie. Oferta przygotowana przez nasz doświadczony dział rezerwacji grupowych każdorazowo zostaje dopasowana do indywidualnych wymagań każdego klienta, aby jak najlepiej sprostać wszystkim potrzebom i oczekiwaniom. Lotnicze bilety grupowe to gwarancja bezstresowej i prostej rezerwacji oraz sprawnego zakupu. Korzystając z naszego wsparcia, mogą Państwo zapewnić sobie i swoim pracownikom (lub innym członkom wyjazdu) przyjemną podróż w atrakcyjnej cenie.

Grupowa rezerwacja biletu lotniczego – co można zyskać?

Loty grupowe są możliwe przy rezerwacji dla grup składających się z co najmniej 10 osób, podróżujących tymi sami rejsami, w tym samym czasie. Do niewątpliwych zalet rezerwacji grupowych należą:

  • uśredniona cena za przelot dla każdej osoby z grupy,
  • możliwość zmiany danych personalnych pasażerów,
  • bezpłatny przydział miejsc dla wszystkich członków grupy,
  • długi czas wykupu biletów po uprzednim zaliczkowaniu,
  • możliwość opłaty w systemie ratalnym,
  • możliwość bezkosztowej zmiany ilości osób podróżujących, zgodnie z warunkami rezerwacji.

Zazwyczaj na bilety i rezerwacje grupowe decydują się zorganizowane grupy podróżujące na konferencje, wyjazdy typu incentive, drużyny sportowców, zespoły taneczne, czy orkiestry. Dzięki takiej formie zakupu biletów lotniczych, poza korzyściami wymienionymi wyżej, uczestnicy podróży mogą cieszyć się również innymi przywilejami. Przeloty grupowe zapewniają często takie udogodnienia, jak możliwość zabrania na pokład dodatkowego lub ponadwymiarowego bagażu, specjalne odprawy pasażerskie i wiele innych.
lub


skontaktuj się z nami!Email: ptqv@ptqv.pl
Tel.: +48 693 693 008

Tanie bilety lotnicze – grupowe podróże pod okiem profesjonalistów

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w organizacji wyjazdu grupowego, planując wspólną podróż z rodziną, przyjaciółmi lub pracownikami – trafiliście we właściwe miejsce. Polish Travel Quo Vadis to pełen pasji i zaangażowania doświadczony zespół profesjonalistów, którzy zagwarantują kompleksową pomoc w zaplanowaniu lotu i dopełnieniu związanych z nim formalności. Zorganizujemy podróż grupową dopasowaną do indywidualnych potrzeb, a także pomożemy zarezerwować tanie loty grupowe. Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełnej satysfakcji i bezproblemowego dotarcia do wybranego miejsca. Zadbamy o to, aby każdy członek grupy doleciał do celu bezpiecznie i na czas. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo gwarancję profesjonalizmu i najwyższej jakości współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego biura, która obejmuje kompleksową i sprawną organizację podróży, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy m.in. takie usługi jak:


Podróże służbowe dla firm


Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.
W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, sprzedaż biletów kolejowych oraz autobusowych i promowych.
Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA,
sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników.
Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events.
Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze.
Zapraszamy.


Zapytaj o ofertę