Bilety lotnicze dla Firm


BILETY LOTNICZE DLA FIRM

W zakresie rezerwacji biletów lotniczych dla firm oferujemy kompleksową informację o wszystkich możliwych połączeniach lotniczych na świecie wraz ze sprawdzeniem dostępności i ceny, optymalizację podróży pod kątem trasy, czasu oczekiwania na lotniskach tranzytowych, dostęp do wszystkich publikowanych i niepublikowanych taryf IATA oraz stawek touroperatorskich, możliwość negocjowania stawek dla specyficznych kategorii ruchu (np. grupy pracowników latających regularnie w jednym kierunku), prowadzenie w Państwa imieniu negocjacji z liniami lotniczymi w celu zawarcia umów 3 stronnych, które mogą zapewnić dodatkowe rabaty, a nawet darmowe bilety lotnicze.


Jeżeli planują Państwo zakup biletów lotniczych na firmę w ramach kompleksowej obsługi podróży służbowych, podróży biznesowych, podróży firmowym zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i doradcami.

Polish Travel Quo Vadis od 1997 roku, od kiedy biuro zostało członkiem IATA, kładzie nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę wszelkich zamówień związanych z podróżami lotniczymi, rezerwacją i sprzedażą biletów lotniczych IATA oraz LOW Cost dla firm, zarówno dla pojedynczych pasażerów, jak też dla przelotów grupowych. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych kasjerów lotniczych służy pomocą, doradztwem i obsługą rezerwacji w globalnych systemach rezerwacyjnych GDS, takich jak Amadesus czy Galileo.


REZERWACJA BILETÓW LOTNICZYCH ONLINE

W ramach usług rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych dla firm naszym klientom oferujemy: najkorzystniejsze połączenia lotnicze, zgodnie z zapytaniem Klienta oraz obowiązującą w danej firmie polityką podróży, bezpłatne rezerwacje biletów lotniczych, bezpłatna odprawa check-in, obsługę wszelkich zmian w rezerwacjach biletów lotniczych, zmiany oraz zwroty zakupionych uprzednio biletów lotniczych, ewentualne wsparcie procesów reklamacyjnych, obsługę programów lojalnościowych, dogodną formę rozliczeń, raportowanie kosztów, zestawienia odbytych podróży, nadzór account managera, a także bezpłatny help desk, w systemie 24h/7.
Niezależnie od powyższego Polish Travel Quo Vadis posiada autorską wyszukiwarkę i system rezerwacji biletów lotniczych Aironline.pl, gdzie można dokonać rezerwacji i zakupu biletu lotniczego.


BILETY LOTNICZE TANIEJ

Na potrzeby podróży służbowych najczęściej rezerwowane są bilety “na jutro”. Jest to oczywiście najbardziej kosztowny sposób rezerwacji biletu lotniczego. Linie lotnicze stosują ogólną zasadę polegającą na tym im bliżej do daty podróży tym drożej. Kosztowne jest też jeżeli wylot jest rano a powrót tego samego dnia wieczorem. Taniej może być jeżeli zdecydujemy się na nocleg i powrót następnego dnia nawet po uwzględnieniu ceny noclegu. Kolejnym kosztownym błędem może okazać się kupowanie biletów powrotnych w ramach jednego powrotnego biletu lotniczego. Nie zgłoszenie się do odprawy rozpoczynającej podróż na pierwszym odcinku anuluje automatycznie wszystkie kolejne odcinki zaplanowanej podróży. Czasami warto sprawdzić czy nie będą tańsze dwa oddzielne bilety w jedną stronę. Umożliwia to z pewnością dużo większą elastyczność i większe pole manewru, gdy plan podróży ulega zmianie. Kolejnym kosztownym błędem może być zamawianie najtańszych biletów lotniczych. Niestety bilety najtańsze z reguły nie zezwalają na jakiekolwiek zmiany i anulacje. Tak więc najtańsze bilety lotnicze czasami mogą być bardzo drogie. Różnica w cenie biletu w taryfie niezzwrotnej i umożliwiającej zwroty może być stosunkowo niewielka i czasem wartą ją zapłacić.
Warto przed zakupem skorzystać z profesjonalnego doradztwa kasjera lotniczego Polish Travel Quo Vadis. Zapraszamy.