Bilety lotnicze dla Firm


Bilety lotnicze dla Firm

Czy Twoi pracownicy często udają się w zagraniczne podróże służbowe? W takim razie bilety lotnicze dla firm to opcja, która z pewnością przypadnie im do gustu. Jako firma zajmująca się dystrybuowaniem dla naszych klientów biletów na podróże w różne kierunki, możemy zaproponować wyłącznie najlepsze rozwiązania.Bilety lotnicze dla firm – co proponujemy?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem rozumiemy, jak kluczowe mogą być bilety na podróże służbowe. Dlatego dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług w zakresie rezerwacji lotów i rezerwacji biletów lotniczych. Nasze zrozumienie wyzwań stojących przed firmami, które regularnie podróżują, pomaga nam dostarczyć najlepsze usługi na rynku.

W Polish Travel nie tylko zajmujemy się rezerwacją biletów lotniczych, ale również pomagamy w bukowaniu biletów lotniczych. Jesteśmy pośrednikami biletów lotniczych, zapewniając pełne spektrum usług, które obejmują wszystko, od rezerwacji biletów lotniczych po pomoc w sprawach związanych z obsługą lotów i odprawą biletów.

Na przestrzeni lat udało nam się zbudować silne partnerstwo z IATA i liniami lotniczymi, co pozwala nam oferować naszym klientom najkorzystniejsze ceny oraz najwyższy standard obsługi. Nasza obsługa podróży służbowych jest domyślna dla wszystkich naszych klientów i zapewnia pełną pomoc we wszystkich aspektach planowania i zarządzania podróżami służbowymi.

W zakresie rezerwacji biletów lotniczych dla firm oferujemy kompleksową informację o wszystkich możliwych połączeniach lotniczych na świecie wraz ze sprawdzeniem dostępności i ceny, optymalizację podróży pod kątem trasy, czasu oczekiwania na lotniskach tranzytowych.

Zakup biletów lotniczych na firmę

Jeżeli planują Państwo zakup biletów lotniczych na firmę w ramach kompleksowej obsługi podróży służbowych, podróży biznesowych, podróży firmowych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i doradcami.

Polish Travel Quo Vadis od 1997 roku, od kiedy biuro zostało członkiem IATA, kładzie nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę wszelkich zamówień związanych z podróżami lotniczymi, rezerwacją i sprzedażą biletów lotniczych IATA oraz LOW Cost dla firm, zarówno dla pojedynczych pasażerów, jak też dla przelotów grupowych. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych kasjerów lotniczych służy pomocą, doradztwem i obsługą rezerwacji w globalnych systemach rezerwacyjnych GDS, takich jak Amadesus czy Galileo.Rezerwacja biletów lotniczych online

W ramach usług rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych dla firm naszym klientom oferujemy: najkorzystniejsze połączenia lotnicze, zgodnie z zapytaniem Klienta oraz obowiązującą w danej firmie polityką podróży, bezpłatne rezerwacje biletów lotniczych, bezpłatna odprawa check-in, obsługę wszelkich zmian w rezerwacjach biletów lotniczych, zmiany oraz zwroty zakupionych uprzednio biletów lotniczych, ewentualne wsparcie procesów reklamacyjnych, obsługę programów lojalnościowych, dogodną formę rozliczeń, raportowanie kosztów, zestawienia odbytych podróży, nadzór account managera, a także bezpłatny help desk, w systemie 24h/7.

W Polish Travel wiemy, jak ważne jest zapewnienie biletów lotniczych dla firm, które pozwalają na oszczędność czasu i środków. Dlatego oferujemy usługi zarówno dla małych firm, które dopiero zaczynają korzystać z lotów biznesowych, jak i dla dużych korporacji, które regularnie wysyłają swoich pracowników na podróże służbowe.
lub


skontaktuj się z nami!Email: ptqv@ptqv.pl
Tel.: +48 693 693 008

Bilety lotnicze taniej

Na potrzeby podróży służbowych najczęściej rezerwowane są bilety “na jutro”. Jest to oczywiście najbardziej kosztowny sposób rezerwacji biletu lotniczego. Linie lotnicze stosują ogólną zasadę polegającą na tym im bliżej do daty podróży tym drożej. Kosztowne jest też jeżeli wylot jest rano a powrót tego samego dnia wieczorem. Taniej może być jeżeli zdecydujemy się na nocleg i powrót następnego dnia nawet po uwzględnieniu ceny noclegu. Kolejnym kosztownym błędem może okazać się kupowanie biletów powrotnych w ramach jednego powrotnego biletu lotniczego. Nie zgłoszenie się do odprawy rozpoczynającej podróż na pierwszym odcinku anuluje automatycznie wszystkie kolejne odcinki zaplanowanej podróży. Czasami warto sprawdzić, czy nie będą tańsze dwa oddzielne bilety w jedną stronę. Umożliwia to z pewnością dużo większą elastyczność i większe pole manewru, gdy plan podróży ulega zmianie.

W zakres usług wchodzi nie tylko rezerwacja lotów, ale również noclegi dla firm oraz ubezpieczenie podróży służbowej. Zrozumienie i zaspokojenie potrzeb naszych klientów to dla nas priorytet. Zawsze staramy się zapewnić komfortowe i bezproblemowe podróże służbowe dla wszystkich naszych klientów. Dodatkowo oferujemy również usługi Incentive Travel, pomagając firmom w nagradzaniu i motywowaniu swoich pracowników poprzez niezapomniane podróże i wydarzenia. Planowanie i organizowanie wydarzeń to nasza specjalność, a nasza oferta obejmuje również organizowanie konferencji.
Podróże służbowe dla firm


Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.
W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, sprzedaż biletów kolejowych oraz autobusowych i promowych.
Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA,
sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników.
Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events.
Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze.
Zapraszamy.


Zapytaj o ofertę