Delegacja zagraniczna


Delegacja zagraniczna - organizacja zagranicznych podróży służbowych

Delegacja zagraniczna to wydarzenie, któremu trzeba poświęcić dużo czasu i uwagi, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Żaden pracodawca nie chce, żeby jego prawnik był pozostawiony sam sobie w obcym mieście poza granicami kraju. Zastanawiasz się, co zrobić, by podróż służbowa zagraniczna była zorganizowana kompleksowo?

Wybierz Polish Travel Quo Vadis. Jesteśmy wyspecjalizowanym, doświadczonym zespołem ekspertów, dla których zagraniczna podróż służbowa nie ma żadnych tajemnic. Zamiast stresować się organizacją takiego wyjazdu, warto wybrać spokój i komfort, zlecając to zadanie profesjonalistom. W PTQV zapewniamy doskonałą realizację i kompleksową obsługę na każdym kroku, dzięki czemu dla Ciebie delegacja za granicę będzie bezstresowa.

Delegacja zagraniczna – co to jest i o czym pamiętać podczas planowania?

Podróże służbowe zagraniczne to termin z Kodeksu Pracy. Artykuł 77(5) paragraf pierwszy stanowi, że delegacja jest to wykonywanie czynności służbowych poza stałym miejscem pracy lub poza miejscowością, w której znajduje się siedziba danej firmy, na polecenie pracodawcy. Praca poza granicami kraju, gdy firma znajduje się w Polsce to delegacja za granicę. Podróże służbowe poza granicami kraju finansowane są przez pracodawcę i konieczne jest ich odpowiednie zorganizowanie. Trzeba tu zwrócić uwagę m.in. na takie kwestie, jak:

 • wybór środka transportu – od tego liczy się czas podróży służbowej zagranicznej,
 • dieta – czyli kwotę na pokrycie wyżywienia, która uzależniona jest od celu podróży,
 • noclegi – przepisy prawa określają limity dla poszczególnych państw,
 • inne koszty dojazdu – do dworca autobusowego, kolejowego, lotniska, etc.,
 • inne koszty podróży – bagaż, opłaty za autostradę itp.


Pracownik może otrzymać zaliczkę, w związku z czym konieczne jest dokonanie wstępnych obliczeń kosztów podróży, a po powrocie jest rozliczany. Niestety, delegacja zagraniczna pracownika nie jest taka łatwa do zorganizowania.

Na szczęście wybierając PTQV można zlecić to zadanie profesjonalistom. Przekonaj się, że wyjazdy zagraniczne dla firm nie muszą wiązać się z uciążliwymi kwestiami organizacyjnymi.

Zagraniczna podróż służbowa z Polish Travel Quo Vadis – komfort, niezawodność, oszczędność czasu

Jako profesjonalne biuro podróży dla firm , rozumiemy, jak ważna jest delegacja zagraniczna pracownika. Dlatego stworzyliśmy ofertę, dzięki której Twój zespół będzie mógł skupić się na swojej pracy, a formalnościami i organizacją zajmiemy się my.

Oferujemy pełną obsługę delegacji, począwszy od rezerwacji transportu, przez zakwaterowanie, aż po wszelkie inne potrzeby. Od ponad 30 lat organizujemy różne wycieczki zagraniczne dla firm, co pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę.

Działamy kompleksowo i elastycznie. Delegacja zagraniczna zostanie zorganizowana z uwzględnieniem wszystkich kwestii związanych z podróżami biznesowymi, a wszystko to jest dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Delegacja za granicę zorganizowana od A do Z

Wybierając naszą ofertę, można mieć pewność, że delegacja za granicę będzie zorganizowana na najwyższym poziomie. Nasz zespół doświadczonych specjalistów dokładnie zaplanuje każdy aspekt wyjazdu zagranicznego dla Twojej firmy. Zadbamy o takie sprawy, jak:To tylko część kwestii, którymi się zajmiemy. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, by wyczerpująco zadbać o organizację delegacji zagranicznej. Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie, które pozwolą zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy. Zamiast martwić się o planowanie i formalności związane z zagraniczną podróżą służbową, zajmij się tym, co dla Ciebie ważne.

Podróże służbowe poza granicami kraju – łatwiejsze niż myślisz

Dzięki naszemu unikalnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, podróże służbowe poza granicami kraju są bezproblemowe, szybkie i efektywne. Mamy świadomość, że sukces delegacji zagranicznej leży w trosce o szczegóły i precyzyjnej koordynacji wszystkich aspektów podróży. Mamy wiedzę i doświadczenie, które sprawiają, że wyjazdy zagraniczne dla firm z Polish Travel Quo Vadis są zawsze na najwyższym poziomie. Sprawdź, jakie to łatwe – zadzwoń lub napisz i poznaj jakość PTQV.
lub


skontaktuj się z nami!Email: ptqv@ptqv.pl
Tel.: +48 693 693 008

Podróż służbowa zagraniczna z Polish Travel Quo Vadis – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy warto zlecić zorganizowanie zagranicznej podróży służbowej profesjonalnej firmie? Z nami możesz tylko zyskać! Korzyści ze współpracy z nami w zakresie delegacji za granicę to m.in.:

 • personalizowany system obsługi dedykowany Twojej firmie,
 • tworzenie i modyfikacja polityki podróży służbowych,
 • oszczędności, dzięki negocjowaniu stawek z hotelami i przewoźnikami za sprawą długotrwałej współpracy,
 • programy lojalnościowe, zarówno nowe, jak i już istniejące,
 • bieżący podgląd zaawansowania organizacji i szczegółowe raportowanie,
 • opiekę doświadczonych konsultantów, którzy zajmą się organizacją i pomocą w razie problemów,
 • telefon alarmowy czynny 24/7,
 • fakturowanie dostosowane do potrzeb,
 • prowadzenie ewentualnych procesów reklamacyjnych.


PTQV to najwyższa jakość obsługi, którą wypracowaliśmy, działając od 1990 roku. Jako Agenci IATA oraz członkowie Polskiej Izby Turystyki mamy nie tylko doświadczenie, ale także wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają na kompleksową organizację delegacji zagranicznych i nie tylko. Zapewniamy indywidualne podejście, tak, by wyjazd był zgodny z Twoimi wymaganiami i celem oraz pełen zakres wsparcia od A do Z. PTQV to sprawdzony partner w organizacji zagranicznych podróży służbowych. Zapraszamy!
Podróże służbowe dla firm


Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.
W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, sprzedaż biletów kolejowych oraz autobusowych i promowych.
Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA,
sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników.
Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events.
Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze.
Zapraszamy.


Zapytaj o ofertę