Konferencje naukowe i medyczne


Organizacja konferencji medycznych i naukowych

Samodzielne zorganizowanie konferencji czy kongresów może być naprawdę trudne! Na szczęście organizacja konferencji naukowych oraz medycznych to jedna z wielu usług, jakie możemy zaproponować swoim klientom. Sprawdź i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!
Organizacja konferencji naukowych i medycznych – nasza oferta

Zarówno konferencje naukowe dla doktorantów jak i konferencje naukowe dla studentów stanowią istotną część ich kariery naukowej. Szukasz partnera, który pomoże Ci zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie? Z nami, Polish Travel, organizacja konferencji naukowych stanie się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze doświadczenie i profesjonalizm to gwarancja sukcesu każdego projektu.

Specjalizujemy się także w takich działaniach, jak organizacja konferencji medycznych. Każda konferencja medyczna wymaga staranności i precyzyjnego podejścia – a my doskonale rozumiemy tę specyfikę. Znamy potrzeby branży medycznej i naukowej, co pozwala nam tworzyć konferencje naukowe medyczne, które w pełni spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza firma stawia sobie za cel zapewnienie sukcesu każdej konferencji, którą organizujemy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom nie tylko doskonałą oprawę techniczną, ale także niezapomniane wrażenia i profesjonalną obsługę. Dzięki współpracy z nami organizacja konferencji naukowych stanie się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, a Ty będziesz mógł skoncentrować się na treści i celach swojego wydarzenia.
lub


skontaktuj się z nami!Email: ptqv@ptqv.pl
Tel.: +48 693 693 008

Twój partner w organizacji konferencji naukowych

Z nami organizacja takich wydarzeń, jak konferencje medyczne stają się komfortowym procesem, w którym urzeczywistniamy Twoje wizje. Korzystamy z unikalnego doświadczenia zdobytego na obszarach takich jak Incentive Travel , obsługa podróży służbowych czy grupowe bilety lotnicze , aby zaoferować Ci najlepsze rozwiązania na rynku.

Zawsze dotrzymujemy terminów i realizujemy założone cele. Konferencje naukowe, medyczne, a także wiele innych przedsięwzięć – nasza nieoceniona pomoc jest dostępna w wielu aspektach. Oferujemy rozwiązania również w takich zakresach, jak noclegi dla firm ,bilety lotnicze dla firm oraz ubezpieczenia podróży służbowych . Dopasowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Wybierz kompetencje i profesjonalizm Polish Travel Quo Vadis. Z nami organizacja konferencji naukowych i medycznych stanie się procesem, który przyniesie Ci tylko radość. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu konferencji, a także całej podróży. Doskonale orientujemy się w najczęstszych kierunkach podróży, współpracujemy z przewoźnikami oraz firmami lotniczymi. Jeśli zależy Ci na tym, by ktoś kompleksowo zajął się Twoją podróżą, to współpraca z nami będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej pracy, to koniecznie do nas napisz – chętnie wytłumaczymy każde zagadnienie i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Współpraca z nami to zadowolenie dla każdego klienta, o czym zresztą przekonało się już wiele osób, które skorzystały z naszych usług.
Podróże służbowe dla firm


Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.
W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, sprzedaż biletów kolejowych oraz autobusowych i promowych.
Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA,
sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników.
Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events.
Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze.
Zapraszamy.


Zapytaj o ofertę