Bilety autobusowe dla Firm


Bilety autobusowe dla Firm

W ramach krajowych podróży służbowych pracownicy korzystają także z połączeń autobusowych. Sprzedajemy bilety autokarowe na przewozy wszystkich przewoźników dostępnych na rynku, w tym także na bardzo wygodne połączenia po Polsce.

Bilety autobusowe dla firm – nasza oferta


Polish Travel Quo Vadis oferuje sprzedaż biletów kolejowych większości polskich przewoźników, w tym Flixbus.
Nasz zespół zawsze oferuje dogodne połączenia autobusowe, a zakup biletu autobusowego jest początkiem udanej podróży służbowej.


lub


skontaktuj się z nami!Email: ptqv@ptqv.pl
Tel.: +48 693 693 008

Bilety promowe dla Firm

Sprzedajemy także bilety promowe na przejazdy pasażerskie ona połączenia w całej Europie. Podróże służbowe odbywane przy użyciu promów pasażerskich są alternatywą w takich przypadkach, kiedy nie ma innych możliwych połączeń, ewentualnie w wyniku wieloodcinkowej trasy podróży służbowej lub indywidualnych preferencji podróżnego. W ofercie naszego biura znajdziecie takich armatorów jak Polferries, Stena Line, Unity Line, ale także promy kursujące między Grecją kontynentalną, czy greckimi wyspami.
Podróże służbowe dla firm


Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.
W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, sprzedaż biletów kolejowych oraz autobusowych i promowych.
Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA,
sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników.
Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events.
Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze.
Zapraszamy.


Zapytaj o ofertę