fbpx
Business Travel Management

Rezerwacja hoteli dla firm

Profesjonalna obsługa podróży służbowych, hotele dla firm, rezerwacja hoteli na podróże służbowe, hotele na podróże biznesowe, rezerwacje grupowe hoteli dla firm, kompleksowa obsługa podróży dla firm

Hotele dla firm

W ramach rezerwacji miejsc noclegowych oferujemy zaawansowaną wyszukiwarkę, która została zintegrowana z najważniejszymi systemami rezerwacyjnymi. Dzięki temu zapewniamy dostęp do najniższych, niepublikowanych stawek cenowych i allotmentów miejsc w ponad 220 000 obiektach na całym świecie.

Dzięki współpracy z biurem podróży Polish Travel Quo Vadis zyskasz możliwość podróżowania z Voucherem hotelowym bez konieczności przedpłat lub gwarantowania płatności kartą kredytową. Dodatkowo, w zależności od oferty, bezkosztową anulację nawet do godz. 18.00 w dniu przyjazdu do hotelu, a także dodatkowe korzyści.

System rezerwacji hoteli

W dzisiejszych czasach istnieje szeroka gama internetowych wyszukiwarek, a założenie rezerwacji hotelowej w dowolnym czasie i miejscu jest bardzo proste.  Niemniej jednak, w przypadku wyjazdów służbowych, poza najniższą ceną ważne są takie kwestie jak forma płatności,  rodzaj faktury, sposób rozliczenia, zgodność z polityką podróży, czy w końcu czas jaki należy poświęcić, aby wyszukać obiekt noclegowy spełniający wszystkie kryteria. Problemem może być konieczność podania numeru karty kredytowej, rozliczenie usług dodatkowych takich jak śniadanie, czy parking lub uzyskanie odroczonego terminu płatności.

Korzystając z pośrednictwa agenta podróży Polish Travel Quo Vadis,  powyższe utrudnienia przestają istnieć. Dzięki autorskiemu systemowi rezerwacji hoteli online Hotele.eu, a także dostępowi do profesjonalnych systemów dla biur podróży, w połączeniu z długoletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom najkorzystniejsze warianty rezerwacji hoteli, zarówno pod kątem ceny, jak też elastyczności oferty, gwarantując odroczoną płatność i wsparcie konstanckie w systemie 24h/7.  Oferujemy także profesjonalne wsparcie w przypadku rezerwacji hotelowych dla grup zorganizowanych podczas wyjazdów na targi, kongresy, konferencje, czy też wyjazdów motywacyjnych typu incentive.

Pakiet noclegowy dla podróży służbowych

Najbardziej poszukiwaną ofertą noclegu na potrzeby podróży służbowej i indywidualnych wyjazdów biznesowych w zakresie rezerwacji hoteli jest pokój z łazienką w standardzie hotelu 2 – 3 gwiazdki z możliwością rezerwacji hotelu online i natychmiastowym potwierdzeniem dostępności i ceny. W pakiecie z rezerwacja hotelu powinien być dostęp do internetu przewodowego i Wi-Fi w pokoju, śniadanie najlepiej bufetowe oraz strzeżony parking. Najbardziej poszukiwane są oferty rezerwacji pokoi z możliwością bezkosztowej anulacji do godziny 18.00 w dniu przyjazdu. Cena tak skonstruowanego pakietu noclegowego na potrzeby podróży służbowej nie powinna przekraczać 300 zł w dużych centrach biznesowych i 200 zł w pozostałych miejscowościach. Polish Travel Quo Vadis oferuje tak dobrane pakiety noclegowe dla klientów korporacyjnych. Oferujemy również droższe pakiety noclegowe w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych które z reguły są wykorzystywane na potrzeby podróży biznesowych kadry zarządzającej, członków zarządu, dyrektorów, ekspertów i urzędników wysokiego szczebla. Rezerwacja hoteli dla firm to jedna z naszych głównych usług w zakresie kompleksowej obsługi podróży służbowych – business travel management. Rezerwacja hoteli dla firm. Zapraszamy.

Szukasz Agenta do realizacji wyjazdów dla firm? Skontaktuj się z nami

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu  prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Podanie wymienionych w  formularzu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, szczegółowe informacje zostały zawarte w Polityce prywatności.

Profesjonalna obsługa podróży służbowych. Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.

W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, usługi wizowe oraz sprzedaż biletów kolejowych. Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA, sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników. Oferujemy wyszukiwarkę biletów lotniczych oraz wyszukiwarkę hoteli. Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze. Zapraszamy.

2019 © Copyright - Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/polishtravel.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 423

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/polishtravel.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 423

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/polishtravel.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 423