fbpx
Business Travel Management

Polityka podróży służbowych – Travel Policy

Polityka Podróży służbowych

Travel Policy – to świadomie określona polityka organizacji podróży służbowych zawierająca przejrzysty i zrozumiały zbiór wytycznych w zakresie organizacji, obsługi, rozliczania i kontroli podróży służbowych w przedsiębiorstwie, korporacji czy urzędzie. Składają się na nią procedury określające sposoby i formy rezerwacji, sposoby rozliczeń, poziomy dostępności standardów podróży zależne najczęściej od zajmowanego stanowiska i związane z tymi poziomami limity na poszczególne świadczenia. Podstawowymi celami polityki podróży służbowych jest zarządzanie, optymalizacja i kontrola kosztów podróży służbowych.
Polityka podróży służbowych – Travel Policy reguluje między innymi:

 • kryteria wyboru linii lotniczych i preferowane linie lotnicze,
 • udział w programach lojalnościowych,
 • dostępność taryf biletów lotniczych (biznes, ekonomiczna),
 • możliwość korzystania z tanich przewoźników i czarterów,
 • kryteria wyboru standardu hotelu, preferowane sieci hotelowe i hotele,
 • limity cenowe za poszczególne rezerwacje,
 • terminy składania zamówień,
 • osoby uprawnione do składania zamówień
 • osoby uprawnione do weryfikacji i akceptacji zamówień,
 • wskazanie preferowanych dostawców usług (biuro podróży, hotel, linia lotnicza),
 • zasady raportowania podróży służbowych,
 • zasady rozliczeń, fakturowania, płatności,
 • zasady kontroli kosztów podróży służbowych

Polityka podróży służbowych powinna być zgodna z ogólnymi wytycznymi biznesowymi, wpisywać się w cele, strategie i misje firmy. Precyzyjnie określona i przestrzegana polityka podróży służbowych jest podstawą do optymalizacji redukcji kosztów podróży służbowych.
Właściwie prowadzona i stosowana polityka podróży służbowych zapewnia bezpieczeństwo, łatwość komunikacji oraz komfort dla pracowników odbywających podróże służbowe, pozwala kontrolować wyjazdy służbowe , a co za tym idzie optymalizować i redukować koszty.
Polish Travel Quo Vadis oferuje fachową pomoc przy budowie Travel Policy oraz dbanie o poprawność jej stosowania.

Szukasz Agenta do realizacji wyjazdów dla firm? Skontaktuj się z nami

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu  prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Podanie wymienionych w  formularzu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, szczegółowe informacje zostały zawarte w Polityce prywatności.

Business Travel Management

Profesjonalna obsługa podróży służbowych. Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.

W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, usługi wizowe oraz sprzedaż biletów kolejowych. Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA, sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników. Oferujemy wyszukiwarkę biletów lotniczych oraz wyszukiwarkę hoteli. Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze. Zapraszamy.

2019 © Copyright - Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/polishtravel.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 423

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/polishtravel.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 423

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/polishtravel.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 423