fbpx
Business Travel Management

Bilety lotnicze dla firm

Profesjonalna obsługa podróży służbowych, rezerwacja biletów lotniczych dla firm, zakup biletów lotniczych na firmę, bilety lotnicze dla firm, kompleksowa obsługa podróży służbowych, obsługa podróży biznesowych, podróże firmowe

Bilety lotnicze dla firm

W zakresie rezerwacji biletów lotniczych dla firm oferujemy kompleksową informację o wszystkich możliwych połączeniach lotniczych na świecie wraz ze sprawdzeniem dostępności i ceny, optymalizację podróży pod kątem trasy, czasu oczekiwania na lotniskach tranzytowych, dostęp do wszystkich publikowanych i niepublikowanych taryf IATA oraz stawek touroperatorskich, możliwość negocjowania stawek dla specyficznych kategorii ruchu (np. grupy pracowników latających regularnie w jednym kierunku), prowadzenie w Państwa imieniu negocjacji z liniami lotniczymi w celu zawarcia umów 3 stronnych, które mogą zapewnić dodatkowe rabaty, a nawet darmowe bilety lotnicze. Jeżeli planują Państwo zakup biletów lotniczych na firmę w ramach kompleksowej obsługi podróży służbowych, podróży biznesowych, podróży firmowym zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i doradcami.

Polish Travel Quo Vadis od 1997 roku, od kiedy biuro zostało członkiem IATA,  kładzie nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę wszelkich zamówień związanych z podróżami lotniczymi, rezerwacją i sprzedażą biletów lotniczych IATA oraz LOW Cost dla firm, zarówno dla pojedynczych pasażerów, jak też dla przelotów grupowych. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych kasjerów lotniczych służy pomocą, doradztwem i obsługą rezerwacji w globalnych systemach rezerwacyjnych Amadesus oraz Galileo.

Rezerwacja biletów lotniczych online

W ramach usług rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych dla firm naszym klientom oferujemy:  najkorzystniejsze połączenia lotnicze, zgodnie z zapytaniem Klienta oraz obowiązującą w danej firmie polityką podróży, bezpłatne rezerwacje biletów  lotniczych,   bezpłatna odprawa check-in, obsługę wszelkich zmian w rezerwacjach biletów lotniczych, zmiany oraz zwroty zakupionych uprzednio biletów lotniczych, ewentualne wsparcie procesów reklamacyjnych, obsługę programów lojalnościowych,  dogodną formę rozliczeń, raportowanie kosztów, zestawienia odbytych podróży, nadzór account managera, a także bezpłatny help desk, w systemie 24h/7.

Niezależnie od powyższego Polish Travel Quo Vadis posiada autorską wyszukiwarkę i system rezerwacji biletów lotniczych Aironline.pl, gdzie można dokonać rezerwacji i zakupu biletu lotniczego.

Bilety lotnicze taniej

Na potrzeby podróży służbowych najczęściej rezerwowane są bilety “na jutro”. Jest to oczywiście najbardziej kosztowny sposób rezerwacji biletu lotniczego. Linie lotnicze stosują ogólną zasadę polegającą na tym im bliżej do daty podróży tym drożej. Kosztowne jest też jeżeli wylot jest rano a powrót tego samego dnia wieczorem. Taniej może być jeżeli zdecydujemy się na nocleg i powrót następnego dnia nawet po uwzględnieniu ceny noclegu. Kolejnym kosztownym błędem może okazać się kupowanie biletów powrotnych w ramach jednego powrotnego biletu lotniczego. Nie zgłoszenie się do odprawy rozpoczynającej podróż na pierwszym odcinku anuluje automatycznie wszystkie kolejne odcinki zaplanowanej podróży. Czasami warto sprawdzić czy nie będą tańsze dwa oddzielne bilety w jedną stronę. Umożliwia to z pewnością dużo większą elastyczność i większe pole manewru, gdy plan podróży ulega zmianie. Kolejnym kosztownym błędem może być zamawianie najtańszych biletów lotniczych. Niestety bilety najtańsze z reguły nie zezwalają na jakiekolwiek zmiany i anulacje. Tak więc najtańsze bilety lotnicze czasami mogą być bardzo drogie. Różnica w cenie biletu w taryfie niezzwrotnej i umożliwiającej zwroty może być stosunkowo niewielka i czasem wartą ją zapłacić.

Warto przed zakupem skorzystać z profesjonalnego doradztwa kasjera lotniczego Polish Travel Quo Vadis. Zapraszamy.

Szukasz Agenta do realizacji wyjazdów dla firm? Skontaktuj się z nami

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu  prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Podanie wymienionych w  formularzu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, szczegółowe informacje zostały zawarte w Polityce prywatności.

Profesjonalna obsługa podróży służbowych. Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.

W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, usługi wizowe oraz sprzedaż biletów kolejowych. Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA, sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników. Oferujemy wyszukiwarkę biletów lotniczych oraz wyszukiwarkę hoteli. Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze. Zapraszamy.

2019 © Copyright - Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.