Rejestracja | Logowanie
Centrum obslugi podrozy sluzbowych
Biuro podróży od 1990 roku
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Rezerwacja biletu lotniczego dla firm

W 2 strony W jedna strone
Bilety lotnicze

Obsługa podróży służbowych – bilety lotnicze dla firm – Polish Travel Quo Vadis

Bilety lotnicze dla firm


Oferujemy bilety lotnicze na podróże służbowe dla firm oraz na wyjazdy prywatne. W zakresie obsługi podróży służbowych rezerwujemy bilety lotnicze wraz kompleksową informacją o wszystkich oferowanych połączeniach lotniczych oraz sprawdzamy dostępność i ceny.Nasi doświadczeni konsultanci wyszukają najdogodniejsze połączenia lotnicze uwzględniając wymagania Pasażera i optymalizacje kosztów podróży. Proponujemy naszym Klientom optymalizację podróży pod kątem trasy, czasu oczekiwania na lotniskach tranzytowych oraz całkowitej ceny przelotów. Jako agent IATA mamy dostęp do wszystkich publikowanych i niepublikowanych taryf IATA, stawek, grupowych i specjalnych. Negocjujemy taryfy specjalne i grupowe dla specyficznych kategorii ruchu (np. grupy pracowników latających regularnie w jednym kierunku). Prowadzimy w Państwa imieniu negocjacje z liniami lotniczymi, które mogą zapewnić dodatkowe rabaty, bonusy i darmowe bilety lotnicze.

Na naszej stronie oferujemy nowoczesną wyszukiwarkę połączeń lotniczych, która pozwala na przeszukiwanie ofert różnych przewoźników lotniczych, dopasowanie ofert do naszego planu podróży oraz porównywanie cen biletów lotniczych. Naszym celem jest przedstawienie w jednym miejscu najlepszych ofert wszystkich przewoźników lotniczych zarówno przewoźników IATA jak i tanich przewoźników. Wyszukiwanie i porównywanie ofert jest zupełnie darmowe i niezobowiązujące. Pozwala to na wyszukiwanie i rezerwacje online tanich biletów lotniczych.

Rezerwacja biletu lotniczego

Na potrzeby podróży służbowych najczęściej rezerwowane są bilety "na jutro". Jest to oczywiście najbardziej kosztowny sposób rezerwacji biletu lotniczego. Linie lotnicze stosują ogólną zasadę polegającą na tym im bliżej do daty podróży tym drożej. Kosztowne jest też jeżeli wylot jest rano a powrót tego samego dnia wieczorem. Taniej może być jeżeli zdecydujemy się na nocleg i powrót następnego dnia nawet po uwzględnieniu ceny noclegu. Kolejnym kosztownym błędem może okazać się kupowanie biletów powrotnych w ramach jednego powrotnego biletu lotniczego. Nie zgłoszenie się do odprawy rozpoczynającej podróż na pierwszym odcinku anuluje automatycznie wszystkie kolejne odcinki zaplanowanej podróży. Czasami warto sprawdzić czy nie będą tańsze 2 oddzielne bilety w jedną stronę. Umożliwia to z pewnością dużo większą elastyczność i większe pole manewru gdy plan podróży ulega zmianie. Kolejnym kosztownym błędem może być zamawianie najtańszych biletów lotniczych. Niestety bilety najtańsze z reguły nie zezwalają na jakiekolwiek zmiany i anulacje. Tak więc najtańsze bilety lotnicze czasami mogą być bardzo drogie. Różnica w cenie biletu w taryfie niezzwrotnej i umożliwiającej zwroty może być stosunkowo niewielka i czasem wartą ją zapłacić.

Warto przed zakupem skorzystać z profesjonalnego doradztwa kasjera lotniczego Polish Travel Quo Vadis. Zapraszamy.

Rezerwujemy bilety lotnicze dla firm, bilety lotnicze dla firm, rezerwacja biletów lotniczych na delegacje, bilety lotnicze na delegacje, rezerwacja biletów lotniczych na wyjazdy zagraniczne, rezerwacja biletów lotniczych na wyjazdy krajowe, rezerwacja boletów lotniczych na podróże zagraniczne, rezerwacja biletów lotniczych na podróże krajowe. Jesteśmy biurem podróży zlokalizowanym w Warszawie specjalizującym się w podróżach służbowych, podróż służbowa zagraniczna, podróż służbowa krajowa, diety zagraniczne, delegacja zagraniczna, podróże służbowe, podróże służbowe zagraniczne, podróże służbowe krajowe, podróże służbowe diety, podróże służbowe limity hotelowe, podróże służbowe rozporządzenie, podróże służbowe biuro podróży, podróże służbowe biuro Warszawa, biuro sprzedaży biletów lotniczych Warszawa bilety lotnicze agencja Warszawa sprzedaż biletów lotniczych Warszawa pośrednicy biletów lotniczych.
alitalia austrian delta emirates iberia lot lufthansa
© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone Polish Travel Quo Vadis