Rejestracja | Logowanie
Centrum obslugi podrozy sluzbowych
Biuro podróży od 1990 roku
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Polish Travel Quo Vadis - rekomendacje i aktualności

Lufthansa do Azji w promocyjnej cenie

Promocja Lufthansy. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych do Azji od 1990 PLN. Rezerwujemy bilety lotnicze jako akredytowany agent IATA od 1997 roku.

Rezerwujemy hotele w Warszawie

Otwarty w tym roku podługim remoncie Hotel Raffles Europejski Warsaw znalazł na liście TOP 100 Time'a. Ceny zaczynają się od 1080 zł za noc, a za apartament Prezydencki od 16.000 zł. Rezerwujemy hotele dla firm, kompleksowo obsłuujemy podróze służbowe i prywatne.

Rent a car

Polecamy nasze usługi z zakresie wynajmu samochodów z kerowcą i bez kierowcy, wynajmu autokarów, transferów z lotniska i na lotnisko i innych usług transportowych ...

Organizacja wyjazdów na konferencje

Kompleksowo zorganizujemy Twój wyjazd na konferencję lub kongres: bielety lotnicze, rezerwacja hoteli, zgłoszenie udziału na kongresie, opłaty konferencyjne, rezerwacja transferów na/z lotniska, ubezpieczenie podróży, pośrednictwo wizowe. W czasie wolny zaproponujemy atrakcje turystyczne. Na zdjęciu Turcja Efez

Rezerwujemy hotele w Sopocie

Polecamy nasze usługi : rezerwacja hoteli dla firm, hotele dla firm, hotele na delegacje, rezerwacja hoteli na delegacje. Na zdjęciu molo w Sopcie widok z latarni morskiej.

Kompleskowo obsługujemy podróże Pamukkale

Nasze usługi to obsługa wyjazdów na konferencje, organizacja podróży służbowych, organizacja podróży służbowej, organizacja podróży biznesowych, organizacja wyjazdów służbowych, organizacja wyjazdu służbowego, organizacja wyjazdów biznesowych, organizacja imprez firmowych, organizacja imprez dla firm. Na zdjęciu Turcja Pamukkale.

Kompleksowo obsługujemy podróże Sewilla

Hiszpania Sewilla, Plaza de Espana. nasze usługi to organizacja wyjazdów motywacyjnych, kompleksowa organizacja eventów firmowych, kompleksowa organizacja wyjazdów integracyjnych, organizacja konferencji naukowych, obsługa konferencji medycznych  i inne.

Rezerwacja hoteli w Polsce

W tym roku proponujemy hotele w  Polsce, np. nad Bałtykiem. Hotele polske, temperatury afrykańskie. Na zdjeciu plaża w Sopocie. Rezerwujemy hotele dla firm, hotele na delegacje. Inne nasze usługi to rezerwacja biletów lotniczych dla firm, bilety lotnicze dla firm,rezerwacja biletów lotniczych na delegacje,bilety lotnicze na delegacje, rezerwacja biletów kolejowych dla firm,kompleksowa obsługa podróży służbowych, kompleksowa obsługa podróży służbowej, kompleksowa organizacja podróży służbowych,, kompleksowa organizacja podróży służbowej

Kompleksowo obsługujemy podróże od 1990 roku

Zapraszmy do naszego biura w Warszawie przy ulicy Ptasiej 2 ( przy placu Bankowym )   codziennie w dni robocze w godz. 8.00 - 18.00

Rezerwacja hoteli online

Rezerwujemy hotele online w Polsce i na świecie. Rezerwacja hoteli dla firm, hotele dla firm, hotele na delegacje, rezerwacja hoteli na delegacje. Na zdjęciu Sopot Krzywy domek.

Rezerwujemy hotele na podróże służbowe i prywatne

Kompleksowo obsługujemy podróże służbowe i prywatne. Rezerwacja hoteli, bilety lotnicze, bilety kolejowe, wynajem samochodów.

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone Polish Travel Quo Vadis